Pokud budete dělat zateplení domu, tak vás určitě budou zajímat ceny zateplovacích prácí.

Jak si dohledat ceny zateplovacích prací?

Ceny zateplovacích prací si můžete vyhledat velmi jednoduše přes internetový vyhledávač Google nebo Seznam. Najdete si zateplovací firmy z vašeho okolí, kde bydlíte. Na stránkách mají většinou základní ceník zateplovacích prací a pak budete mít větší přehled o tom, kolik stojí zateplení domu.

Zateplení a izolace půdy

Ve starých domech utíká hodně tepla přes střechu, určitě se tedy vyplatí provést důkladné zateplení půdy. Na zateplení půdy se využívají různé materiály. Ať už je to skelná vata, minerální vata či foukaná izolace. V případě půdy je však třeba si dávat pozor, aby se nám tam nedostala kuna. Kuna by nám mohla všechnu izolaci poničit.

Zateplení a izolace v podkroví

Dříve se stavěly rodinné domky s podkrovím, v tomto případě je třeba provést zateplení podkroví. Zateplení se bude lišit podle toho, jestli v podkroví někdo bydlí nebo tam nikdo nebydlí. Se správnou volbou izolačního materiálu na podkroví, vám poradí odborná firma, která se zabývá zateplováním rodinných domků.

Budou se hodit i ceny zednických prací

Při zateplování se samozřejmě musí paralně provádět i zednické práce. Takže se vám bude hodit i orientační ceník zednických prací, aby jste věděly jaké jsou ceny za jednotlivé zednické práce. Dozvíte se tak přibližnou cenu jednotlivých zednických prácí.