Zařizujete zrovna dětský pokojíček a potřebujete trochu inspirace ? Pokud ano, tak si přečtěte dnešní článek, ve kterém najdete spoustu inspirace pro dětské pokoje.

Navrhujeme dětský pokojíček

Pokud máte malé dítě a chcete mu navrhnout pěkný dětský pokojíček, tak musíte zapojit i vaši fantazii. Pokud je vaše dítě větší, tak se ho můžete zeptat jak by chtělo aby vypadal jeho dětský pokojíček. Pokud vám chybí inspirace pro návrh dětského pokoje, tak se podívejte na článek dětský pokoj inspirace ve kterém najdete spoustu inspirace pro zařizování a navrhování dětského pokoje.

Jak vymalovat dětský pokojíček ?

Dětský pokojíček by jsme měly určitě vymalovat nějakými veselými barvami, určitě by jsme neměly volit fádní bílou barvu. Na zeď si také můžeme nechat nakreslit pohádkové postavy, nebo můžeme využít výhod tapet. V článku jak vymalovat dětský pokoj najdete postup jak máte postup při výmalbě dětského pokoje. Najdete také rady ohledně toho, jaké máte volit barvy nebo tapety.

Jak postupovat při samotné výmalbě ?

Více o výmalbě pokojů v bytě najdete v článku vymalování bytu inspirace. Kde je podrobně popsáno jak se mají vybírat bary, ale je tam také popsána samotná technika výmalby. Na webu si pak můžete dohledat několik dalších článků, které se týkají právě výmalby nejen dětských pokojíčků.