V dnešním článku najdete spousta inspirace pro zařizování jednotlivých místnosti ve vašem novém rodinném domku. Pojďte načerpat inspiraci.

Obyvací pokoj

V obývacím pokoje tráví rodina většinou nejvíce času společně. Měly by jste se tedy značit zařidit obyvák co nejvíce útulně. V článku obývací pokoje inspirace najdete inspirativní tipy pro zařízení vašeho obývacího pokoje. Obyvák není jen televize, ale měl by to být přitažlivý prostor, kde se budete prostě cítit dobře.

Jak vymalovat jednotlivé místnosti ?

Pokud nevíte jakými barvami máte vymalovat jednotlivé místnosti, tak by vám mohl hodně pomoci článek malování pokojů inspirace, ve kterém jsou uvedené inspirace pro vymalování jednotlivých místnosti. Například v pracovně by neměly být žádné barvy, které by vás rušily při vaší práci či studiu. Do pracovny se tedy musí volit spíše klidnější barvy a né žádné křiklavé. Do kuchyně bych poté zvolil klasickou bílou barvu omítky.

Tipy na užitečné spotřebiče do kuchyně

Kromě základního vybavení do kuchyně, bych doporučoval si koupit i konvektomat pro domácnost. Je to skvělá věc a můžete v tom vařit hodně zdravě, ale hlavně rychle. Samozřejmostí je mikrovlnná trouba, varná konvice, sporák, odsvač pár, lednička s mrazákem. Další věci záleží na tom, jak moc budete ve své nové kuchyni vařit.