Chybí vám inspirace pro nový obyvák? Tak se mrkněte na dneční článek, ve kterém najdete spoustu inspirace pro zařizování obývacího pokoje. Řekneme si tkaé něco o výběru těch správných barev do obyváku.

Obyvák

Pokud se jedná o větší rodinu, řekňeme dva rodiče a dvě děti, tak je obývací pokoj velmi důležitou místností. Rodina zde může trávit svůj společný čas a mohou se dělit o to co dnešní prožily a jak se celý den měly. Mohou se skvěle pobavit. V dnešní době už není potřeba aby v obyváku byla televize.

Výmalba obyváku

Na samém začátku je třeba se rozhodnout jakou barvu chceme vlastně zvolit pro výmalbu našeho obyváku. Často je docela těžké trefit tu správnou barvu. V článku jak vymalovat obývací pokoj můžete načerpat trošku té inspirace pro to, jaké barvy vybrat při tom když vymalováváme náš obyváku. Určitě by byla volit opět fádní bílou barvu, kterou nenadne ale ani neurazí.

Zařizujeme obyvák

Před tím než se rozjedeme nakupovat nábytek, tak by jste si měly dobře naplánovat co vlastně budeme kupovat. Je třeba udělat takový malý plán, jak bude vypadat náš obývací pokoj. Ideální je si to kreslit na papír, nebo ještě lépe do speciálního webového programu, který vám dělá vizializace pokoje. Trošku té inspirace můžete načerpat v článku obývací pokoje inspirace, kde jsme se vám snažily dodat co nejvíce inspirace pro zařizování vašeho obyváku.

Výmalba celého rodinného domku

Když už jsme v tom malování a máme všechno vytažené, tak by jsme neměly zůstávat jen u obyváku. Je lepší rovnou udělat všechny pokoje zaráz. V článku malování pokojů inspirace můžete načerpat inspiraci pro výběr barev pro jednotlivé barvy. Přece jen jiná barva se hodí do kuchyně a jiná zase na chodbu nebo do koupelny. Tak snad vám to pomůže.