Dodáme vám inspiraci pro zařízení obývacího pokoje. Dozvíte se také jakou barvu použít pro výmalbu obývacího pokoje (obyváku).

Obyvák je důležitá místnost

Obyvák je spolu s kuchyní místností, kde spolu rodina obvykle tráví rodina společně nejvíce času. Měly by jsme si tedy obyvák zařídit takovým způsobem, aby se tam cítily dobře všichni členové rodiny. Aby se tam celá rodina ráda scházela. Už dávno není pravda, že obyvákuk by nutně musela dominovat televize. Spousta lidí si dnes televizi ani nekoupí.

Načerpejte inspiraci pro obyvací pokoj

Chybí vám inspirace pro nové nápady, jak zařídit váš obývací pokoj. Možná by vám mohl pomoci článek obývací pokoje inspirace, ve kterém najdete spoustu užitečné inspirace pro krásné a moderní zařízení vašeho obývacího pokoje. Pak vás možná napadnou i vaše další nápady. Zařiďte si obyvák dle svého, jak se vám to libí.

Jak vymalovat obývací pokoj

Velmi důležitá je také barva, kterou zvolíme pro finální výmalbu obyváku. V článku jak vymalovat obývací pokoj najdete návod, jak postupovat při výběru té nejlepší barvy pro výmalbu vašeho obývacího pokoje. Dnes už není vůbec žádný problém koupit jakoukoliv barvu.

Malování dalších pokojů inspirace

Většinou se malují všechny pokoje zaráz, takže je dobré načerpat inspiraci i pro výmalbu dalších různých pokojů. V tom vám skvěle pomůže článek malování pokojů inspirace, kde je inspirace pro volbu výmalby pro jednotlivé pokoje. Ať je to kuchyň, dětský pokoj, studenský pokoj, komora či předsíň.