Jste z Prahy, kde pracujete, máte tady přátele a známé, které nechcete opustit a přesto byste rádi bydleli někde, kde by to bylo do Prahy kousek, ale přitom byste se rádi zbavili ruchu velkoměsta? Není nic jednoduššího než se blíže seznámit s nabídkou developerské společnosti Crestyl, která vám v současné době může právě toto nabídnout.

Zámecké zahrady – oáza klidu v souladu s přírodou

Jedná se o projekt s názvem Zámecké zahrady. Jedná se o lokalitu ležící nedaleko Prahy, která vám může nabídnout moderní rodinné domy, případně pozemky. V této lokalitě již brzy ožijí celé ulice a čtvrti. Díky unikátnímu projektu si zde obyvatelé budou žít v luxusu, které nabízí město, avšak zároveň v klidu, které jim nabídne venkovský charakter této lokality.

Je libo dům nebo pozemek?

Zájemci si mohou vybrat rodinné domy dle připravovaných návrhů, z dílny Michala Žáčka z architektonického studia Atelier 2, případně si mohou zakoupit pozemky, na kterých si mohou nechat postavit domy dle vlastních projektů, ovšem podle územního plánu, a to tak, aby nedošlo k narušení panoramatického reliéfu obce.

Jako na pražském předměstí

Zámecké zahrady, to jsou nové moderní domy a pozemky na prodej Praha. Můžeme to tak říci, jelikož dostupnost do Prahy je z tohoto místa vynikající, je v dojezdové vzdálenosti o horizontu 15 minut. Ač tak blízko Praze, přesto zde máte přírodu prakticky na dosah, a to díky panenské přírodě berounského okolí.

Ticho a klid

Střed obce zůstane zachován a bude zrenovován a kolem něj se vytvoří prakticky úplně nová vesnička. Ideální, tiché a klidné místo pro ty, kdo mají dost velkoměsta a po celodenní práci si zde doma rádi odpočinou.

Pokud hledáte ideální místo k bydlení pro vás a vaši rodinu, Zámecké zahrady jsou to pravé místo.